Školský výlet s Matúšom Čákom

Pirátska plavba dračou loďou po Váhu

Pirátska plavba dračou loďou po Váhu

Draci, ktorých poznáme z rozprávok mávajú jednu, častejšie však viac hláv z ktorých chrlia oheň. Sú to zloduchovia, ktorí nám požierajú princezné a sužujú krajinu. Náš drak nie je taký. Poznajú ho najmä v Číne. Je to dobrý drak, ktorý pomáha rybárom.

Z ďalekého orientu tento drak prišiel s loďami aj k nám. Teší nás to, lebo je to pozitívna konkurencia známym zlým drakom.

Sme partia, ktorá sa rada povozí na dračej lodi. Vlastnou silou, vlastnými rukami poháňame skoro trinásť metrov dlhú loď ozdobenú vpredu dračou hlavou a vzadu chvostom draka. Dvadsať odvážnych mužov a žien pádluje a rýchlo sa preháňa po hladine rieky. Posilňujeme svoje telo a kolektívneho ducha. A keď máme natrénované, pomeriame si sily s inými posádkami.

Chcete to zažiť s nami? Napíšte, zavolajte, loď je pripravená pohojdať vás na vlnách rieky.


Výhliadková plavba dračou loďou vedie medzi trenčianske mosty alebo k vodnej elektrárni. Dračia loď je 13 metrov dlhá loď, ktorá na svojej palube odvezie 22 pasažierov. Posádka loď poháňa pádlovaním. Jeden člen posádky je bubeník (môže byť z hostí) a jeden je kormidelník, ktorý loď riadi. Dračou loďou sa dostanete na miesta s prekrásnymi výhľadmi na Trenčiansky hrad a mesto. Pokocháte sa pokojom len kúsok od rušného centra mesta, zažijete nevšedný športový zážitok a romantiku, ktorú môže ponúknuť len plavba loďou po hladine rieky.

Naše lode spĺňajú všetky zákonné podmienky pre plavbu po vodných cestách. Plavba je vedená pod dohľadom skúsených inštruktorov, ktorí majú potrebné oprávnenia na vedenie plavidla. Všetci účastníci budú vybavení plávacími vestami.

4,50 €


Koordinátor pre školské výlety

 

 

 Neprehliadnite

Ak potrebujete poradiť s výberom, neváhajte telefonicky kontaktovať nášho koordinátora.

Po odoslaní predbežného objednávkového formulára vás v skorej dobe bude kontaktovať koordinátor, ktorý s vami prekonzultuje váš výber a zašle vám podrobné inštrukcie.

"Cena" je cena školského výletu pre jedno dieťa pri najmenšom počte 20 platiacich účastníkov. K dvadsiatim deťom je jeden pedagóg zadarmo (neplatí pre obedy).

Akceptujeme jeden kultúrny poukaz na jedno dieťa.


Matúš Čák o. z.

Registrácia: MV SR dňa 14. 8. 2013

Č. spisu: VVS/1-900/90-41917

IČO: 42281059

DIČ: 2023838729

Číslo účtu: 2920899679/1100


Kapitán Morgan v Senci