Školský výlet s Matúšom Čákom

Areál Matúša Čáka s atrakciami

Areál Matúša Čáka s atrakciami

Vstup na 3 hodiny do zábavného areálu Matúša Čáka pod trenčianskym hradom s atrakciami:

  • Plavba dračou loďou
  • Lukostreľba
  • Aquazorbing
  • Skákací hrad

Deti sa môžu po dobu troch hodín podľa svojej vôle pohybovať po areáli Matúša Čáka na Ostrove. K dispozícii majú dračiu loď, na ktorej sa po vyškolení skúseným inštruktorom prevezú po rieke Váh, skákací hrad, lukostreľbu a vodné gule - aquazorbing.

Výhliadková plavba dračou loďou medzi trenčianske mosty alebo k vodnej elektrárni. Dračia loď je 13 metrov dlhá loď, ktorá na svojej palube odvezie 22 pasažierov. Posádka loď poháňa pádlovaním. Jeden člen posádky je bubeník (môže byť z hostí) a jeden je kormidelník (inštruktor usporiadateľa), ktorý loď riadi. Dračou loďou sa dostanete na miesta s prekrásnymi výhľadmi na Trenčiansky hrad a mesto. Pokocháte sa pokojom len kúsok od rušného centra mesta, zažijete nevšedný športový zážitok a romantiku, ktorú môže ponúknuť len plavba loďou po hladine rieky.

Naše lode spĺňajú všetky zákonné podmienky pre plavbu po vodných cestách. Plavba je vedená pod dohľadom skúsených inštruktorov, ktorí majú potrebné oprávnenia na vedenie plavidla. Všetci účastníci budú vybavení plávacími vestami.

V areáli je k dispozícii bufet s občerstvením, toalety a pre prípad náhlej prehánky aj priestranný stan na ukrytie pred dažďom.

Parkovisko pre váš autobus je hneď vedľa areálu Matúša Čáka.

9,90 €


Koordinátor pre školské výlety

 

Ing. Martina Vavrušová

  0905 440 776

  vylet@kapitanmorgan.skNeprehliadnite

Ak potrebujete poradiť s výberom, neváhajte telefonicky kontaktovať nášho koordinátora.

Po odoslaní predbežného objednávkového formulára vás v skorej dobe bude kontaktovať koordinátor, ktorý s vami prekonzultuje váš výber a zašle vám podrobné inštrukcie.

"Cena" je cena školského výletu pre jedno dieťa pri najmenšom počte 20 platiacich účastníkov. K dvadsiatim deťom je jeden pedagóg zadarmo (neplatí pre obedy a hrad).

Vstupné pre pedagogický dozor na hrad je zadarmo pre jedného pedagóga s 15 deťmi.


Matúš Čák o. z.

Registrácia: MV SR dňa 14. 8. 2013

Č. spisu: VVS/1-900/90-41917

IČO: 42281059

DIČ: 2023838729

Číslo účtu: 2920899679/1100